Súťaže

Lehel Vezér Cup 2019

Prvou súťažou v aktuálnej sezóne bol pre náš klub medzinárodný turnaj Lehel Vezér Cup v maďarskom meste Jászberény. V konkurencii viac ako 200 súťažiacich bojovali štyria súťažiaci zo Serede a domov priviezli 7 medailí!

Na tradičnú súťaž do Maďarska pricestovali aj tímy z Bosny a Hercegoviny, Česka, Chorvátska, Rumunska, Slovinska a Srbska, čím bolo o kvalitu postarané. Seredský tím, hoci v menšom zložení, mal opäť tie najvyššie ciele, a teda umiestnenie sa na najvyšších priečkach.

V disciplíne technické zostavy bodovali všetci zástupcovia Serede, keď si bronzové medaily vybojovali Kristian Georgiev a Michaela Šuláková, striebro Ema Valenčíková a zlatú medailu Valéria Sárkányová.

V sparingu boli úspešné opäť naše dievčatá – druhý bronz tu získala Michaela Šuláková, striebro Valéria Sárkányová a zlato Ema Valenčíková.

Sedem medailí – 2 zlaté, 2 strieborné a 3 bronzové – je v medzinárodnej konkurencii veľmi dobrý výsledok, ktorý budeme chcieť obhájiť aj na ďalších súťažiach v sezóne 2019/2020.

Výsledky

1. miesto
Valéria Sárkányová (zostavy), Ema Valenčíková (sparing)

2. miesto
Valéria Sárkányová (sparing), Ema Valenčíková (zostavy)

3. miesto
Kristian Georgiev (zostavy), Michaela Šuláková (zostavy, sparing)

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.