Súťaže

Regionálna súťaž v Smoleniciach

V nedeľu, 14.12.2008, sme sa zúčastnili na regionálnej súťaži v Smoleniciach. Na toto rozlúčkové podujatie s rokom 2008 sme nominovali 27 súťažiacich, čo je doterajší klubový rekord.

Potom, čo do Smoleníc dorazila kolóna áut s poznávacou značkou Hong Ryong, našej družine už nič nestálo v ceste za očakávanými úspechmi. Presadiť sa v konkurencii viacerých klubov zo západného Slovenska bolo pre nás výzvou, a tak sme od začiatku predvádzali dobré a bojovné výkony.

Najviac zástupcov mal seredský klub v disciplíne tul (zostavy) a opäť tu ukázal svoje kvality a dobrú školu, keď väčšina zo zúčastnených získala vo svojej kategórii pódiové umiestnenie. Rovnako tak sa naše talenty nezapreli ani v disciplíne T-KI (špeciálne techniky) a v neposlednom rade nemožno zabudnúť na úspechy v disciplíne matsogi (voľný boj), kde kvality našich najlepších uznali aj súperi.
Pri vyhlasovaní výsledkov a oceňovaní tých najlepších sme tentokrát mohli počuť meno zástupcu klubu Hong Ryong až 33 krát, čo je určite výborný výsledok.

Na záver príjemného smolenického podujatia sa dvaja naši členovia predstavili krátkym exhibičným vystúpením, ktoré zožalo v publiku veľký potlesk a obdiv.

Rok 2008 končí svoju púť. Bol pre nás v mnohom poučný a určite úspešný. Priestor na zlepšovanie je tu však vždy, a preto sa už teraz tešíme na výzvy, ktoré nám prinesie rok nový – dvetisícdeviaty.

Výsledky:

1. miesto
Berecová Andrea (tul)
Blaškovičová Kristína (T-KI)
Čambál Juraj (tul)
Grznárik Viktor (matsogi)
Hrušovský Peter (tul)
Kamenár Matej (T-KI)
Kovačovičová Nikol (T-KI)
Mikulincová Veronika (matsogi)
Siska Martin (tul)
Vodička Daniel (tul)
Žigo Tomáš (T-KI)

2. miesto
Blaškovičová Kristína (tul)
Ďuračka Juraj (tul)
Hrušovský Peter (T-KI, matsogi)
Kovačovičová Nikol (tul)
Kuchta Tomáš (tul, T-KI)
Mansell Marek (tul)
Paulík Peter (matsogi)
Šúrik Matej (tul)

3. miesto
Ďuračka Juraj (T-KI, matsogi)
Fidler Michal (tul)
Kamenár Matej (matsogi)
Kovačovičová Nikol (tul, matsogi)
Mikulincová Veronika (T-KI)
Mužlay Michal (tul)
Rajský Milan (tul)
Mohajer Sohaii Angelo (tul)
Žigo Tomáš (tul, matsogi)

foto »

admin