Súťaže

Lehel Vezér International Taekwon-do CUP 2014

V sobotu 4. októbra 2014 sme sa opäť po roku zúčastnili na medzinárodnej súťaži pod názvom Lehel Vezér International Taekwon-do CUP v maďarskom Jászberény. Tento rok už ako súčasť výberu Slovenskej Taekwon-Do Aliancie, pričom z klubu Hong Ryong Sereď bojovalo za slovenský tím päť súťažiacich.

Konkurencia bola ešte väčšia a silnejšia než minulý rok a slovenskí zástupcovia sa tak mohli stretnúť s bojovníkmi z Bosny a Hercegoviny, Česka, Chorvátska, Maďarska, Rakúska, Rumunska, Slovinska a Srbska.

V disciplínach zostavy respektíve sparring sa napokon medailovo presadili všetci seredskí závodníci. Zlato vybojovali v žiackej kategórii obe sestry Ištokové – Alica aj Klára – a taktiež Peter Štrpka. Alica si navyše k zlatej medaile pripísala aj striebornú.
Zo seniorov získal striebro Juraj Ďuračka a bronz Richard Kopál.

Klub Hong Ryong Sereď tak pre výber Slovenska získal celkovo 6 medailí, z toho 3 zlaté, 2 strieborné a 1 bronzovú. Keďže aj naši kolegovia z ďalších slovenských klubov si počínali podobne úspešne, slovenský tím napokon obsadil 2. miesto spomedzi všetkých zúčastnených tímov!


Výsledky Sereď

1. miesto
Alica Ištoková (sparring), Klára Ištoková (zostavy), Peter Štrpka (sparring)

2. miesto
Juraj Ďuračka (zostavy), Alica Ištoková (zostavy)

3. miesto
Richard Kopál (sparring)

V našom albume si môžete pozrieť zopár fotografií zo súťaže.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.