Súťaže

Znojmo Open 2014

Ako každý rok, aj tentokrát sa klub Hong Ryong Sereď zúčastnil na medzinárodnej súťaži s názvom Znojmo Open. V roku 2014 to bol už siedmy ročník tohto kvalitného podujatia a o cenné umiestnenia prišli zabojovať súťažiaci z desiatich európskych krajín.

Do Znojma sme tentoraz vyslali oproti minulým rokom mierne pozmenený a „omladený“ tím, ktorý však určite nesklamal. Z jedenástich súťažiacich sa až osem dostalo na stupienok víťazov a celková medailová bilancia sa vyšplhala na číslo 13.

Bronz si medzi žiakmi vybojovali Matúš Javor a Peter Štrpka a za seniorky dvakrát Veronika Mikulincová. Peter a Veronika pridali do svojej zbierky tiež striebro a k nim sa pridali spomedzi junioriek Viktória Janíková a medzi seniormi dvojnásobne Juraj Ďuračka. Na najvyšší stupienok sa tento rok prebojovala medzi žiačkami Klára Ištoková, v juniorskej kategórii dvakrát Kristína Blaškovičová a za seniorov Marek Cíbik.

Spolu si tak zástupcovia seredského klubu odniesli domov 4 zlaté, 5 strieborných a 4 bronzové medaily.

Výsledky

1. miesto
Kristína Blaškovičová (zostavy, sparring), Marek Cíbik (zostavy), Klára Ištoková (sparring)

2. miesto
Juraj Ďuračka (zostavy, sparring), Viktória Janíková (sparring), Veronika Mikulincová (špeciálne kopy), Peter Štrpka (zostavy)

3. miesto
Matúš Javor (sparring), Veronika Mikulincová (zostavy, sparring), Peter Štrpka (sparring)

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.