Súťaže

Znojmo Open 2012

Súťažnú sezónu 2011/2012 zakončil náš klub už tradične medzinárodnou súťažou v českom Znojme. V disciplínach zostavy a sparring na nás opäť čakalo množstvo kvalitných súperov z viacerých európskych krajín. Tento rok sme si mohli zmerať sily s taekwondistami z Českej republiky, Chorvátska, Maďarska, Rakúska, Slovenska a Talianska. Dohromady sa súťaže zúčastnilo približne 250 súťažiacich.

Devätnásť zástupcov Hong Ryong Sereď začalo bojovať najprv v zostavách a hneď dvaja – Kristína Blaškovičová a Michal Mužlay – získali zlato. Striebro vybojovali Veronika Mikulincová, Richard Kopál, Natália Škriňová, Samuel Klostermann a Patrik Szekács. Bronz v tejto kategórii pridal Peter Paulík.

Ani v sparringových bojoch sme sa nenechali zahanbiť. Svoje medailové zbierky si opäť rozšírili Veronika Mikulincová, Peter Paulík a Kristína Blaškovičová. Medzi žiakmi bodoval Patrik Szekács. Striebro získal i ostrieľaný Michal Mužlay.

Celková bilancia pre nás činila spolu 13 medailí, z toho 4 zlaté, 7 strieborných a 2 bronzové.

Výsledky

1. miesto
Kristína Blaškovičová (zostavy), Veronika Mikulincová (sparring), Michal Mužlay (zostavy), Peter Paulík (sparring)

2. miesto
Kristína Blaškovičová (sparring), Veronika Mikulincová (zostavy), Michal Mužlay (sparring), Samuel Klostermann (zostavy), Richard Kopál (zostavy), Patrik Szekács (zostavy), Natália Škriňová (zostavy)

3. miesto
Peter Paulík (zostavy), Patrik Szekács (sparring)

Ďalšie významné hodnotenia zo súťaže

Veronika Mikulincová – Najlepšia juniorka súťaže

Michal Mužlay – Najlepší junior súťaže

Klub Hong Ryong Sereď – 3. najlepší klub súťaže (zo 17 klubov)

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.