Rôzne akcie

Výlet a tréning #2(Plavecký hrad – Smolenice)

Keďže náš nedávny výlet na Bukovú a tréning v Smoleniciach zaznamenal úspech, rozhodli sme podobnú akciu zopakovať opäť. Cieľ našej cesty bol tentokrát stanovený na Plavecký hrad a popoludní nás čakal taktiež aj smolenický tréning.

Výprava bola síce menšia – 8 členná, zato však dobre naladená a pripravená splniť svoje poslanie, teda prezrieť si pekný kraj, porobiť zaujímavé fotky, zacvičiť si, niečo nové sa naučiť a hlavne ZABAVIŤ SA.

Cesta na hrad nebola taká náročná, ako v predošlom prípade, čo nám však ušetrilo veľa síl, ktoré sme využili neskôr. Zaujímavá zrúcanina Plaveckého hradu nám veľmi rada ponúkla priestor na umelecké precítenie, a tak o pekné fotografické zábery nebola núdza, dôkazom čoho je výber tých najlepších fotiek v našej galérii.

Ďalšou zastávkou bola nám už známa Buková, keďže niektorých členov našej výpravy veľmi priťahovala tamojšia voda. Slnko svietilo, páperie z topoľov lietalo, niektoré doboky boli mokré… jednoducho príjemný relax.

Napokon nasledoval už spomínaný tréning v Smoleniciach, opäť pod vedením pána Huňadyho, reprezentačného trénera SR. Tentokrát sme zamerali hlavne na techniky zo zostáv a samotné zostavy, čo bolo pre všetkých zúčastnených veľmi poučné a určite cenné do budúcnosti.

Samozrejme, na záver nechýbala ani kofola a pizza v príjemnom posedení, a tak možno konštatovať, že tento deň nám vyšiel naozaj veľmi dobre. Nech je takých čo najviac!

foto 

admin