Regionálna interliga

2. februára sa 20 členov nášho klubu zúčastnilo v tomto roku prvého kola Regionálnej Interligy detí, juniorov a seniorov Taekwon-Do ITF. Usporiadateľom bol tentokrát klub Taekwon-Do ITF UKF Nitra. Súťažilo so vo dvoch súťažných disciplínach, a to tul a team tul. V tuloch sa zástupcom červeného draka podarilo vybojovať 9 medailí.

Z prvého miesta sa tešili:
Královičová Tamara
Rutová Barbora
Kovačovičová Nikol
Kamenár Matej

Z druhého miesta:
Kuchta Tomáš
Mikulincová Veronika
Žigo Tomáš
Hrušovský Peter

Z tretieho miesta:
Paulík Peter

V kategórii team tul zastupoval náš klub čisto dievčenský team v zložení: Kovačovičová Nikol, Kružlíková Katarína, Rutová Barbora, Královičová Renáta a Mikulincová Veronika. Celý team podal stabilný výkon a napokon sa našim dievčatám podarilo obsadiť druhé miesto. Všetkým srdečne blahoželáme!

Na záver by som rád poďakoval všetkým rodičom za pomoc s dopravou a morálnu podporu.

foto »

admin